Hlavní stránka > Novinky > Dakarský kamion zpestří benefiční akci na Řipské pouti

Dakarský kamion zpestří benefiční akci na Řipské pouti

14.4.2022

Dakarský kamion zpestří benefiční akci na Řipské pouti Součástí dubnové Řipské pouti bude také tradiční dobročinný výjezd motorkářů. Motorkáři Podřipska letošní akcí chtějí pomoci šestiletému Nicolasovi, který bojuje s následky dětské mozkové obrny. Celou akci zpestří dakarské speciály s kamionem od MKR Technology.

            Dobročinný výjezd motorkářů, který letos pomáhá už počtrnácté, se uskuteční v pátek 22. dubna. Motorkáři svoji spanilou jízdu, kterou si v čele konvoje užije dokonce i samotný Nicolas, zahájí v půl šesté v podvečer od roudnického seřadiště. Jejich stroje budou dunět až pod samotnou horu Říp, kde se koná tradiční vyhlášená dubnová pouť. Stroje přijedou po 18. hodině až k hlavnímu pódiu, u něhož už bude stát dakarský speciál z dílny severočeského týmu MKR Technology. Spolu s ním i závodní Suzuki Samurai závodnice Olgy Roučkové. Oba účastníci letošní dakarské pro benefiční dražbu poskytli dárkové předměty z limitovaných edic, týmové oblečení nebo víkendové svezení ve speciálu. Dražba bude probíhat od 18:30 hodin právě na hlavním pódiu. Výtěžek akce poputuje právě na konto malého chlapce. „Rádi pomůžeme dobré věci. Z mého pohledu není nic lepšího, než když můžeme spojit příjemné s užitečným. Hosté a návštěvníci Řipské pouti si tak po delší době budou moci prohlédnout náš závodní stroj, protože k tomu obvykle moc příležitostí nemají, a současně účastí v dražbě mohou pomoci chlapci, který to potřebuje a ocení,“ zve na Řipskou pouť šéf týmu MKR Technology Mario Kress, jehož závodní speciál Renault Trucks C460 bude k vidění u pódia v pátek výhradně v podvečerních hodinách, tedy v čase dražby a až do 20:30 hodin.

            Letošní Řipská pouť se na úpatí slavné hory koná v předposledním dubnovém víkendu (22.-24.4.) a právě v rámci úvodního dne se koná i zmíněný benefiční výjezd. Další informace – např. tipy kudy povede kolona nebo jaké předměty budou součástí dražby, je možné sledovat na facebookových stránkách Motorkáři podřipska.

 Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o