O týmu

Jsme vývojový a servisní tým. MKR Adventure navazuje na mimořádně úspěšnou sérii let týmu MKR Technology v seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů. Projekt ale zaměřuje svůj pohled výhradně na dálkové a rallye soutěže. Umíme připravit motor a postavit závodní kamion tak, aby odolal extrémnímu náporu, vysokým teplotám a drsným podmínkám a klimatu, jaké vládnou třeba při věhlasné Rallye Dakar.

S naším závodním agregátem MKR Powertrain Rally Edition se posádka pilota Aleše Lopraise se svojí Tatrou Jamal stala při Dakaru 2014 na celkovém šestém místě nejlepším českým týmem v kategorii kamionů, když v průběhu celé "tour" zaznamenala dvě etapová vítězství, jedno stříbro a bronz.

Pro Dakar 2015 jsme postavili dva zcela nové závodní speciály (Renault K520 4x4) pro holandský tým Mammoet Rallysport a současně jsme vytvořili unikátní trojkoalici s českým týmem Bonver Dakar Project, kterému dodáváme závodní agregáty a zajišťujeme technickou podporu. Společně si můžeme klást ty nejvyšší cíle. I když víme, že při tak specifické soutěži, jakou je Rallye Dakar, rozhoduje především velké štěstí, technologickou a technickou stránku máme připravenou na nejvyšší úrovni, což jen potvrdila skutečnost, že všech pět závodních kamionů, které jsme na Dakar 2015 vyslali, přijelo společně do cíle. Finiš přitom neviděla třetina startujících posádek.

Naše cíle ale míří ještě výš. Přibývají data, zkušenosti, pracujeme na tom, abychom byli nejlepší...


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o