Hlavní stránka > Novinky > Kamion přilákal rekordní návštěvnost

Kamion přilákal rekordní návštěvnost

20.5.2015

Kamion přilákal rekordní návštěvnost Patnáct tisíc návštěvníků litoměřického výstaviště Zahrada Čech si prohlédlo náš dakarský speciál. Tradiční autosalon lámal rekordy návštěvnost a právě náš kamion postavený pro holandský tým Mammoet Rallysport byl jedním z velkých taháků.

                „Veřejnost se mohla zcela ojediněle dostat i do kabiny a celý kamion si detailně prohlédnou. Prakticky po celou dobu výstavy se v něm návštěvníci střídali. Tak velký zájem nás určitě moc potěšil a bylo fajn takto zpestřit výstavu zaměřenou na automobilismus. Stále totiž celá řada lidí ze severních Čech netuší, že úspěšný dakarský speciál jim vyrostl přímo vedle baráku, a proto jsme rádi přijali pozvání na autosalon,“ podotkla marketingová manažerka našeho týmu Klára Kress.

                Autosalon na Zahradě Čech proběhl v uplynulém víkendu. Branami výstaviště prošlo na patnácti tisíc návštěvníků, kteří dokonce způsobili kolaps na pokladnách při vstupu. Tak velký zájem pořadatelé nečekali. Náš vystavený kamion byl prakticky neustále v obležení fanoušků motorsportu. Do Litoměřic jsme přivezli jeden ze dvou speciálů týmu Mammoet Rallysport. Na tom druhém tým techniků a mechaniků dělá v našem technologickém centrum nezbytné úpravy. Na nedávné Rally Maroko se podařilo získat řadu dat vhodných pro konstrukční změny. „Především tlumiče jsme výrazně posunuli dál. To je jako noc a den, když tuto stránku srovnám s dřívějším stavem. Jsem velmi spokojený s tím, kam se posouváme,“ chválil si hlavní konstruktér našeho týmu Mario Kress.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o