Hlavní stránka > Novinky > Kuba vyhrál s Ardavičusem Rallye Faraonů

Kuba vyhrál s Ardavičusem Rallye Faraonů

30.5.2015

Kuba vyhrál s Ardavičusem Rallye Faraonů Krásné vítězství! Tatra týmu Bonver Dakar Projekt, kterou pohání motor z našeho technologického centra, zvítězila na Rally Faraonů. Kazašský pilot Artur Ardavičus doslova létal přes egyptské písečné duny a zaslouženě slavil ve své kategorii první letošní prvenství. Radost je na severu Čech o to větší, že palubním mechanikem byl náš Jakub Hřava.

„Byl to krásný závod s nádhernou tratí. Průjezdy a skoky kolem pyramid se musely líbit i fanouškům Sám jsem si to užíval. Vyzkoušeli jsme, jak auto funguje na rychlých pouštních cestách, kamenitých úsecích i dunových polích. Artur je ostřílený pilot, takže závodit s ním je fakt zážitek,“ pochvaloval si v cíli palubní mechanik z našeho týmu Jakub Hřava.

Díky bezchybnému výkonu pilota Ardavičuse i celé jeho posádky mohla tyrkysová tatra slavit první letošní vítězství. To je cenné o to víc, že Rally Faraonů je především ostrým testem pro přípravy na další ročník nejtěžšího dálkového závodu světa – Rallye Dakar. „Celkově jsme uspěli. Kamion se po provedených technických změnách choval lépe a tým fungoval perfektně. Rád bych poděkoval všem, kteří tady se mnou byli, protože odvedli skvělou práci,“ pochválil Artur Ardavičus svůj tým s Jakubem Hřavou.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o