Hlavní stránka > Novinky > MKR startuje na Rallye Maroko

MKR startuje na Rallye Maroko

1.10.2022

MKR startuje na Rallye Maroko Do marocké rally dnes odstartuje severočeský kamion z dílny týmu MKR Technology. Závodní hybridní speciál od Maria Kresse povede opět holandský pilot z Riwald Dakar Teamu Gert Huzink.

„Udělali jsme od lednového Dakaru mnoho úprav. Zaměřili jsme se na celý systém odpružení a úpravy motoru, takže hlavním cílem závodu je všechny tyto změny a inovace vyzkoušet a otestovat v plném závodním režimu,“ poznamenal hlavní konstruktér MKR Technology Mario Kress.

Na týdenní Rallye du Maroc by si ale holandský pilot rád spravil chuť. V loňském roce vyhrál 3 z 5 etap, ale kvůli problémům s pérováním 3. etapu s penalizací ukončil předčasně a celkové prvenství mu uteklo.

Závod startuje sobotním prologem v Agadiru, kde měřená speciála má symbolických 9 kilometrů. Od neděle už je na programu pět plnohodnotných prověrek. Celkově posádky budou muset zvládnout téměř dva a půl tisíce kilometrů, z nichž je patnáct set měřených. Závod tedy skončí ve čtvrtek opět v Agadiru.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o