Hlavní stránka > Novinky > Zpestřili jsme největší setkání kamionů v Evropě

Zpestřili jsme největší setkání kamionů v Evropě

29.7.2015

Zpestřili jsme největší setkání kamionů v Evropě Assen – Závodní okruh v holandském Assenu o víkendu hostil největší setkání kamionů a tahačů v Evropě. Při tak velkolepém setkání proto nemohl chybět ani dakarský kamion z našeho technologického centra.

                „S naším závodním speciálem a týmem Mammoet Rally Sport jsme byli součástí expozice Renault Trucks Holandsko, které představovalo novou řadu kamionů a užitkových vozidel. Taková výstava je vždy skvělou možností, jak ukázat naši společnou práci. Vždyť na festival dorazilo na pětapadesát tisíc návštěvníků,“ upozornila manažerka našeho týmu Klára Kress.

                Truckstar Festival v holandském Assenu je každoročně největší událostí svého druhu v Evropě. Areál závodního okruhu naplnilo přes dva tisíce nákladních automobilů. Letošní ročník se konal už po pětatřicáté.  „Panuje zde uvolněná a velmi příjemná atmosféra. Víkend si tu užívají celé rodiny.  Nechybí nejrůznější soutěže nebo adrenalinové akce a představení. Celý autodrom se přemění v automobilové městečko plné chromu, zábavy a vůně bezinu,“ popsala Klára.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o