Novinky

Sherpa svezl první civilisty, ti jsou nadšení

Sherpa svezl první civilisty, ti jsou nadšení

16.6.2016

Náš nový závodní speciál už nadchnul partnery v Holandsku. Po prvním ostrém testování ve slovenské Senici, jsme Sherpu převezli na další testovací program do Holandska, kde už měla možnost ho poprvé vidět i širší veřejnost a především někteří partneři.

MKR překvapuje, postavila rychlého Sherpu

MKR překvapuje, postavila rychlého Sherpu

6.6.2016

Velké překvapení! Jinak ani nelze popsat plán severočeské závodní stáje MKR Technology. Pro prestižní červencovou Silkway rally v Rusku, která je brána jako generálka na slavný Dakar, totiž chystá mimo svého kamionu K520 nasadit i druhý typ zvaný Sherpa. První ostré testy už má za sebou a výsledky jsou víc než překvapivé.

MKR s Mammoetem vyhrává Libya Rally

MKR s Mammoetem vyhrává Libya Rally

21.4.2016

Sen se stal skutečností! Severočeský kamion z dílny MKR Technology celkově vyhrává letošní Libya Rally v Maroku. Posádka holandského pilota Martina van den Brinka a severočeského palubního mechanika Daniela Kozlovského totiž zvítězila v závěrečné 7. etapě! Po čtyřech vítězstvích v řadě se na poslední chvíli dostala do čela a z Afriky si odváží cenné prvenství.

Tým MKR má na Libya Rally zlatý hattrick

Tým MKR má na Libya Rally zlatý hattrick

21.4.2016

Fantazie! Třetí vítězství během uplynulých tří etap Libya Rally získal kamion z dílny MKR Technology. Posádka s roudnickým palubním mechanikem totiž ovládla také předposlední šestou etapu a posunula se na průběžné druhé místo. Značně se tak přiblížila šance i na celkové vítězství. Rozhodne závěrečná etapa.

Náš kamion vítězí podruhé v řadě, patří nám i 5. etapa

Náš kamion vítězí podruhé v řadě, patří nám i 5. etapa

20.4.2016

Druhé vítězství v řadě získal severočeský kamion týmu MKR Technology při marocké Libya Rally. Pilot Martin van den Brink s ním přijel v nejrychlejším čase do cíle 5. etapy. Dva dny před koncem se tak posádka s roudnickým palubním mechanikem průběžně posunula na slavnostní pódium.

Vyhráváme 4. etapu na Libya Rally

Vyhráváme 4. etapu na Libya Rally

19.4.2016

Konečně se dočkali! Tým MKR vyhrává 4. etapu Libya Rally. Po třech smolných dnech slaví fantastické prvenství a posouvá se i v celkové klasifikaci, kde posádce s roudnickým palubním mechanikem už patří čtvrtá pozice.

Minutí průjezdového bodu přineslo penalizaci

Minutí průjezdového bodu přineslo penalizaci

18.4.2016

Opět pořádnou porci smůly si vybral pilot holandsko-českého kamionu při Libya Rally Martin van den Brink. Ve třetí etapě se jeho posádka prodrala na čelo závodu, ale s tím přišla komplikace v podobě hledání patřičného waypointu. Sestava průjezdový bod nenašla a vysloužila si penalizaci. Průběžně jí tak patří šestá příčka.

Ve druhé etapě přišly tři defekty

Ve druhé etapě přišly tři defekty

17.4.2016

Neuvěřitelné tři defekty zabrzdily holandsko-českou posádku ve 2. etapě Rally Libya. Kamion z dílny MKR Technology proto dojel „až“ šestý, přestože byl několikrát ve vedení.

První etapa Libya Rally zrušena

První etapa Libya Rally zrušena

16.4.2016

Velmi nečekaně skončila první etapa Libya Rally. Pořadatelé ji totiž neutralizovali. Na vině naštěstí není žádná dramatická nehoda nebo rozmar počasí, kvůli kterým byl například posunut skutečný start letošního Dakaru. Tentokrát selhala technika, když chyby vykázal systém GPS souřadnic. Posádky marockého závodu si ostře zazávodí teprve až s druhou sobotní etapou.

MRK prověří těžké etapy Libya Rally

MRK prověří těžké etapy Libya Rally

11.4.2016

Poprvé od věhlasného Dakaru vyjede kamion židovického týmu MKR Technology do další ostré soutěže. V Maroku je na programu Libya Rally, kterou ve speciálu Renault Trucks pojede holandský pilot Martin van den Brink. Cíl je tentokrát jasný – maximálně otestovat nové komponenty a co nejlépe se připravit na červencovou ruskou Silk Way Rally.

Pro Dakar 2017 postavíme tři kamiony

Pro Dakar 2017 postavíme tři kamiony

8.2.2016

Tři závodní kamiony Renault Trucks postaví severočeský tým MKR Technology pro Dakar 2017. Spolu s Mammoet Rallysport nově vytváří velkou alianci také s týmem Riwald Dakar. Třetím pilotem ve speciálu K 520 ze severočeského technologického centra totiž bude Gert Huzink.

Nejlepší český kamion na Dakaru je ze Židovic

Nejlepší český kamion na Dakaru je ze Židovic

19.1.2016

Nejlepším Čechem letošního Dakaru byl na osmém místě Jaroslav Valtr. Nejlepší český kamion ale ve skutečnosti dojel dvě příčky před ním. Na šesté pozici do cílového Rosaria přivezl holandský pilot Pascal de Baar kamion, který zkonstruoval severočeský tým MKR Technology. Sestava českých mechaniků a konstruktérů kolem šéfa projektu Maria Kresse mu navíc po celou dobu 38. ročníku nejtěžší rallye světa zajišťovala i technickou podporu. Nejlepším českým kamionem byl tedy Renault Trucks s číslem 529.


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o