Novinky

Technika pluje na Dakar

Technika pluje na Dakar

8.12.2017

Veškerá technika je pryč a není cesty zpět. Tým MKR Technology míří na svůj další Dakar. Ten se nese ve znamení čtyřek. Pro severočeský tým konstruktérů bude jubilejní 40. ročník nejslavnější rally světa čtvrtým v pořadí. Sestava kolem Maria Kresse i tentokrát připravila trojici závodních kamionů, které jsou v tuto chvíli na trajektu mířícím do Jižní Amerik

MKR Technology představuje 3 kamiony pro Dakar 2018

MKR Technology představuje 3 kamiony pro Dakar 2018

7.11.2017

Přípravy vrcholí. Už jen několik dnů zbývá do reálného odjezdu na Rally Dakar. Program teď plní týmové prezentace a představení posádek pro nový ročník věhlasné rally. Ta sice startuje až v lednu, ale poslední listopadový víkend odplouvá veškerá technika do Jižní Ameriky. Severočeský konstruktérský tým MKR Technology do boje o beduína vysílá trojici závodních kamionů, které budou pilotovat holandští jezdci. Na palubě ale nebude chybět ani domácí zástupce, Roudničan Daniel Kozlovský.

Tým MKR testoval v Alpách

Tým MKR testoval v Alpách

24.10.2017

Vysoká nadmořská výška a nedostatek kyslíku. Dva navzájem související prvky, které silně ovlivňují výkon a chod motoru. Nový ročník Dakaru se pojede právě v takových podmínkách a tým MKR Technology na ně chce být maximálně připraven. Severočeští konstruktéři proto v uplynulém týdnu zamířili testovat dakarský kamion do francouzských Alp.

Závada zhatila šanci na obhajobu vítězství v Rally OiLibya

Závada zhatila šanci na obhajobu vítězství v Rally OiLibya

9.10.2017

Rally OiLibya vytoužený zlatý hattrick konstruktérskému týmu MKR Technology nepřinese. Záměr zhatila technická závada na motoru a pilot Martin van den Brink musel marockou rally předčasně ukončit.

MKR chce v Maroku zlatý hattrick

MKR chce v Maroku zlatý hattrick

5.10.2017

Rally OiLibya startuje. V Maroku opět zabojuje o vítězství i severočeský kamion z dílny MKR Technology. Ten se hodlá pokusit o zlatý hattrick. Uplynulé dva ročníky totiž nezaznamenaly rychlejší kamion než Renault Trucks od konstruktéra Maria Kresse. Po roční pauze chce zlato přivézt holandský pilot Martin van den Brink.

Dakarským speciálem se svezli hosté z celého světa

Dakarským speciálem se svezli hosté z celého světa

25.9.2017

Na osm set hostů z třiadvaceti zemí světa mělo jedinečnou příležitost prožít den plný dobrodružství a adrenalinu po boku dakarských speciálů Renault Trucks a týmu MKR Technology. Od 18. do 22.9. 2017 uspořádala židovická stáj ve spolupráci s Renault Trucks Central East tradiční testovací akci pro zákazníky a novináře.

Silk Way Rally pro MKR končí předčasně

Silk Way Rally pro MKR končí předčasně

11.7.2017

Jako ve špatném filmu. Aktuálně nejtěžší rally světa, ruská Silk Way, pro severočeský konstruktérský tým MKR Technology končí předčasně. Ve 4. etapě se technika rozhodla stávkovat a nic na tom nezměnil fakt, že posádky měly na to, aby řádně zamíchaly pořadím. Loňská obhajoba pódia se letos prostě nepodaří. Tým se domů vrací jen s jedním etapovým prvenstvím.

3. etapa Silk Way ve znamení ztrát

3. etapa Silk Way ve znamení ztrát

10.7.2017

Na 3. etapu Silk Way Rally posádky severočeských renaultů nebudou vzpomínat zrovna v dobrém. Martin van den Brink při ní přišel o vedení a jeho dva holandští kolegové ze spřáteleného týmu Riwald zase o šance na celkové dobré umístění. Jejich pokračování je navíc nejasné. Tým mechaniků týmu MKR Technology ale hlásí, že přes noc udělá maximum, aby aktuálně nejtěžší dálkový závod světa pro nikoho nemusel skončit předčasně.

Martin vyhrává 2. etapu Silk Way

Martin vyhrává 2. etapu Silk Way

9.7.2017

A je to tu! Už ve 2. etapě se severočeský tým konstruktérů MKR Technology dočkal vítězství na těžké Silk Way Rally. Holandský pilot Martin van den Brink dojel do cílové Ufy v nejrychlejším čase a rovnou se posunul do čela průběžného hodnocení.

Silk Way odstartovala, Pascal na úvod sedmý

Silk Way odstartovala, Pascal na úvod sedmý

9.7.2017

Nejtěžší rally světa se rozjela. Ruská Silk Way odstartovala se třemi kamiony Renault Truck z dílny severočeského konstruktérského týmu MKR Technology. V úvodní krátké etapě dojela na sedmé příčce posádka s pilotem Pascalem de Baarem.

MKR vyjíždí do Ruska na těžkou Silk Way Rally

MKR vyjíždí do Ruska na těžkou Silk Way Rally

2.7.2017

Týden zbývá do startu dalšího ročníku nejtěžší rallye světa. Dakar je legenda, ale ruská Silk Way Rally se jí snaží ve zvuku dohnat a svojí úrovní nejlépe překonat. Už teď pořadatelé slibují, že další ročník bude ještě atraktivnější a konkurence silnější. Na startu nebudou chybět ani tři kamiony ze severočeského technologického centra MKR Technology, které v loňském roce díky pilotu Martinu van den Brinkovi vybojovaly cenný bronz.

MKR z Maroka veze jedenáct kovů

MKR z Maroka veze jedenáct kovů

26.4.2017

Fantastickou obhajobu předvedly kamiony severočeského týmu MKR Technology při rally Maroko Desert Challenge, která se ve světovém měřítku řadí hned za slavný Dakar a ruskou Silk Way. Kamion s roudnickým mechanikem Danielem Kozlovským nejen, že zopakoval loňské prvenství, ale v celkovém ranku se za něj zařadil i druhý speciál s holandským pilotem Huzinkem. České renaulty si tak z Maroka odváží skvělý double.


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o