Novinky

Van den Brink je už celkově třetí

Van den Brink je už celkově třetí

19.4.2019

Opět v elitní pětici přijíždí pilot Martin van den Brink. Po 6. etapě dálkové rallye Maroko Desert Challenge mu ale průběžně patří třetí pozice. Parťák Huzink je v desítce.

Kamion s Huzinkem ovládl v Maroku 5. etapu

Kamion s Huzinkem ovládl v Maroku 5. etapu

17.4.2019

MKR Technology slaví v dálkové rallye Maroko Desert Challenge další vítězství. Zlato v 5. etapě bere holandský pilot severočeského kamionu Gert Huzink. Druhý speciál s Roudničanem Kozlovským dojíždí s minimální ztrátou třetí.

Posádka zažila přetížení 7G

Posádka zažila přetížení 7G

17.4.2019

Do elitní pětky se probojoval ve 4. etapě Maroko Desert Challenge severočeský kamion z dílny MKR Technology. Posádka s pilotem Martinem van den Brinkem a roudnickým mechanikem Danielem Kozlovským přitom musela v závěru etapy zvolnit kvůli ucházejícímu tlaku na předním kole, takže ztratila cenné minuty. 4. etapa totiž byla silně extrémní.

Ve 3. etapě dojel Huzink čtvrtý

Ve 3. etapě dojel Huzink čtvrtý

16.4.2019

Už to při závodě Maroko Desert Challenge vypadalo na další podium pro severočeský kamion. Ve 3. etapě si ale nakonec pro čtvrtou příčku přijel pilot Gert Huzink. Martin van den Brink s roudnickým palubním mechanikem Danielem Kozlovským pak skončili dvě pozice za ním.

Proražené pneumatiky zpomalily vedoucí kamion

Proražené pneumatiky zpomalily vedoucí kamion

15.4.2019

Opět si jeli pro pódium, ale proražené pneumatiky je zastavily. Posádka severočeského kamionu s roudnickým palubním mechanikem přijela cílem 2. etapy Maroko Desert Challenge na desáté pozici.

MKR získává v úvodní etapě vítězný double

MKR získává v úvodní etapě vítězný double

14.4.2019

Totální senzace! Lepší začátek si severočeský tým MKR Technology v Maroku nemohl ani přát. Úvodní etapu Maroko Desert Challenge totiž oba dakarské speciály naprosto suverénně ovládly. Martin van den Brink s roudnickým palubním mechanikem Danielem Kozlovským si přijeli pro zlato a Gert Huzink cílem projel jen pár vteřin za nimi druhý.

V Maroku startuje Desert Challenge

V Maroku startuje Desert Challenge

12.4.2019

Nové roadbooky, nové bivaky a 8 nových etap. Letošní 11. ročník dálkové rallye Maroko Desert Challenge bude úplně jiný. Koncept je však zachován – posádky jedou opět od pobřeží k pobřeží, když začínají už tuto sobotu u Atlantiku a skončí přesně za týden u Středozemního moře. Na startu budou i dva kamiony severočeského týmu MKR Technology.

Diváci v Sosnové sledovali dakarskou show

Diváci v Sosnové sledovali dakarskou show

25.3.2019

Velkolepé setkání dakarských strojů sledovaly tisíce návštěvníků v neděli na autodromu v Sosnové. Na 5. ročník dorazily nejen české posádky věhlasné soutěže, ale díky týmu MKR Technology si akce získala i mezinárodní charakter, které se zúčastnili holandští piloti Martin van den Brink a Gert Huzink.

Dakarské kamiony míří do Sosnové

Dakarské kamiony míří do Sosnové

21.3.2019

Dvojice kamionů severočeského týmu MKR Technology nebude chybět při tradičním Dakar setkání na autodromu v Sosnové. V rámci 5. ročníku se u České Lípy tuto neděli představí přední české a i zahraniční týmy s technikou, kterou v takovém množství není možné v akci nikde jinde vidět. Chybět nebudou ani holandští piloti Martin van den Brink a Gert Huzink.

Jedeme dál, hlásí bojovně Mario Kress

Jedeme dál, hlásí bojovně Mario Kress

31.1.2019

Písek, písek a zase jenom písek, nehody na denním pořádku, technika pod neskutečným náporem. Letošní Dakar byl mimořádně extrémní a není divu, že v něm předčasně skončila i řada adeptů na beduína. Smůla se nevyhnula ani severočeským kamionům z dílny MKR Technology.

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

18.1.2019

Je dobojováno! Letošní 41. ročník nejslavnější dálkové rallye na světe je u konce. Pořadatelé slibovali jeden z nejtěžších Dakarů v historii a řada posádek včetně severočeského konstruktérského týmu MKR Technology to jistě potvrdí. Vždyť z jednačtyřiceti kamionů se do cílové Limy dostalo pouhých čtrnáct. Ti, kteří měli více štěstí, mohli ve druhém týdnu závodu pokračovat alespoň v „malém“ Dakaru. A v něm byl třetím nejrychlejším kamionem Gert Huzink právě s renaultem ze Židovic.

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasterena zastavily technické potíže

17.1.2019

Tohle je jako zlý sen. Předposlední etapa 41. ročníku dakarské rallye se stala osudnou pro severočeský kamion z dílny MKR Technology, který pilotoval holandský jezdec Janus van Kasteren. V 9. etapě ho zastavily technické problémy na motoru. Naopak Gert Huzink poznal jaké to je jít „přes boudu“. Etapu ale na rozdíl od van Kasterena dokončil.


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o